Uchwyt na telefon do hulajnogi GUB G-85

Uchwyty na telefon do hulajnóg są już dzisiaj powszechne, przecież nikt nie lubi tego uczucia, gdy trzeba się zatrzymać, jadąc hulajnogą elektryczną, żeby odebrać telefon czy chociaż zobaczyć kto dzwoni.

Nie wyobrażamy sobie życia bez smartfona. Właściwie używamy go wszędzie, ale jadąc jednośladem, ręce powinny trzymać kierownicę, a nie smartfon. Jak więc rozwiązać ten problem? Pomocne okazują się profesjonalne uchwyty na telefon.

Rozwiązaniem może być właśnie taki uchwyt, który odciąży jeansy, ale i dzięki takiemu rozwiązaniu będziemy w stanie operować telefonem, spojrzeć na statystyki naszej jazdy czy też zajrzeć na mapę, czy jedziemy w dobrym kierunku.

KUP TERAZ

Jakie są ceny uchwytów do hulajnogi?

Ceny mogą być przeróżne, jednak nie poleca się mało wytrzymałych uchwytów do hulajnogi zrobionych z plastiku czy innych materiałów, które nie są odporne na wstrząsy. Wydaje się najrozsądniejszym wyborem metalowy uchwyt do hulajnogi elektrycznej, taki, aby podczas jazdy w cięższym terenie czy też najechaniu na przeszkodę nie odpadł nam wraz z naszym smartfonem z kierownicy. Wtedy możemy nie tylko stracić ukochany smartfon, ale i zrobić sobie krzywdę, dlatego tak ważny jest bezpieczny i pewny uchwyt na kierownicy naszej hulajnogi.
Uchwyt, który jest godny polecenia
KUP TERAZ!

To nowoczesny uchwyt rowerowy renomowanej marki, który nie zawiedzie w ekstremalnych warunkach jazdy. Solidny metalowy uchwyt na telefon GUB G-85 jest wykonany z odpornego na uszkodzenia i zarysowania aluminium. Materiał i sposób wykonania produktu może zapewnić bezpieczeństwo podczas jazdy.

Zestaw zawiera:

  • uchwyt do telefonu
  • metalową obejmę średnicy 31.8mm
  • dwie redukcje - na 22.2 mm oraz 24.5 mm
  • dwa klucze ampulowe oraz śruby służące do przykręcenia uchwytu
  • gąbki, które chronią telefon przed zarysowaniem

Można jednoznacznie stwierdzić, że taki uchwyt jest w dzisiejszych czasach niezbędny każdemu użytkownikowi hulajnogi elektrycznej, ale i nie tylko.